AmbitnyPartner.pl

wszystko o programach partnerskich i zarabianiu na nich

By

Podsumowanie miesiąca październik i listopad.

W miesiącu październik i listopad nie wiele się działo. Postawiłem kolejne dwa blogi pod programy partnerskie, napisałem kilkanaście artykułów, a drugie tyle zleciłem na textmarket.pl

Ponieważ chcę w najbliższych miesiącach przyłożyć się do promowania produktów finansowych przystąpiłem do programu partnerskiego Profi Credit, Mbank oraz Money.pl. W sumie razem z bankierem będę uczestniczył w 4 programach partnerskich z branży finansowej.

Na początek postanowiłem zacząć od promowania produktów pozabankowych, czyli pożyczek przez SMS, pożyczek dla zadłużonych bez bik, szybkich pożyczek na dowód, itp.

Tego typu produkty można promować między innymi w programie partnerskim bankier.pl lub Profi Credit. Ponieważ tego typu pożyczki można dostać stosunkowo szybko również prowizje za polecanie tych produktów są dużo szybsze niż w przypadku tradycyjnych kredytów lub kredytów hipotecznych.

Jak zamierzam promować te produkty? Postawiłem bloga specjalnie pod te programy partnerskie i będę skupiał się na tym, aby jak najszybciej go wypozycjonować. Moim celem jest osiągnięcie wciągu 3 miesięcy 1000 unikalnych odwiedzin dziennie. Przy takim ruchu powinienem zarabiać już jakieś prowizje. Oczywiście będę pisał na blogu o moich efektach jakie będę uzyskiwał.

 

O to jak kształtowały się moje zarobki za miesiące październik i listopad.

Interkursy 645 zł.

Za10groszy 748 zł.

Zlotemysli 12 zł.

Favore.pl 7,60 zł.

Adseanse 63,24 Euro ( ok. 252,96zł. )

Razem: 1665,56 zł.

Zarobki z programu partnerskiego za10groszy.pl znacznie spadły za ostatnie miesiące co jest spowodowane tym, że jeden z moich blogów spadł w wynikach wyszukiwania w Google, ale robię co mogę, aby wrócił na swoje miejsce.

11 Responses to Podsumowanie miesiąca październik i listopad.

 1. Kasia says:

  Gratuluję pomysłu i życzę oczywiście osiągnięcia tego pułapu odwiedzin w czasie 3 miesięcy. Czekam na wpis na temat efektów pracy w tego typu programach partnerskich.

 2. Eryk Grzeszkowiak says:

  Dzięki:-) Na pewno napiszę jak tylko będą pierwsze efekty mojej pracy z tymi programami partnerskimi.

 3. Adek says:

  Witaj serdecznie.Gratuluję wyników.
  Interesuję mnie szczególnie czy program o którym wspominałeś za 10 groszy czy są wypłacalni i czy już zlecałem jakąś wypłatę ?
  Pozdrawiam

 4. Eryk Grzeszkowiak says:

  PP za10groszy jest jak najbardziej wypłacalny. Ja nie miałem żadnych problemów i wypłaciłem już ponad 2800 zł.

 5. Piotr says:

  będę śledził, także dziel się doświadczeniem

 6. witam. Takich zarobków jak przedstawiłeś na pewno nie jedna osoba chciałaby żyć. Dlatego prowadzenie własnego bloga to bardzo ważna rzecz. Gratuluję wyniku.
  pozdrawiam Sylwek

 7. Eryk Grzeszkowiak says:

  Jeśli ktoś potrafi systematycznie pracować, dużo pracować, to może uzyskać znacznie wyższe dochody. Ja niestety nie potrafię się zmusić do systematycznej pracy dlatego moje dochody skaczą raz w górę, a raz w dół :-)
  Oczywiście pracuję nad tym, ale idzie mi dość opornie. Jednak nie poddaję się i staram się jak tylko mogę i potrafię motywować siebie każdego dnia do pracy :-)

 8. Radek says:

  Hej! Świetny i motywujący blog :) czekam na koleje wpisy jak Ci idzie. Czy możesz napisać jak się rozliczasz z pp za10groszy.pl, bo z tego co wiem to ta firma nie jest zarejestrowana w Polsce. Byłbym bardzo wdzięczny :)

  Pozdrawiam!

 9. Eryk Grzeszkowiak says:

  Radek jeśli nie prowadzisz firmy i rozliczasz się jako osoba fizyczna, to należy dochód z tego pp wykazać w rocznym zeznaniu podatkowym składając PIT – 37 i zapłacić podatek od dochodu.

  • Radek says:

   ok, dzięki. A w przypadku firm normalnie wystawia im się rachunek/fakturę jak w innych PP? Jak jest w Twoim przypadku, bo z tego co wiem, prowadzisz firmę?

 10. Eryk Grzeszkowiak says:

  Firmę mam zarejestrowaną na żonę, a ja się rozliczam jako osoba fizyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>